Start przedsprzedaży mojej książki

Z bijącym sercem i wielką ekscytacją ogłaszam, że dziś rusza przedsprzedaż mojej liczącej 416 stronic książki „O czym szumią zioła. Podręcznik ziołolecznictwa, tom 1”

Książkę pisałam dwa lata, a ostatnie 8 miesięcy to czas bardzo intensywnej pracy. Mimo, że miałam propozycję z dwóch wydawnictw zdecydowałam się wydać ją samodzielnie. To oznacza, że oprócz jej napisania zajmowałam się całym procesem wydawniczym, w którego zakres wchodziły m.in. przygotowanie ziołowych preparatów oraz zdjęć do książki, trzykrotna redakcja tekstu, trzykrotna korekta, projekt graficzny, skład i łamanie, stworzenie strony internetowej książki oraz platformy sprzedażowej, promocja książki, ustalenie parametrów wydruku i szereg pomniejszych zadań. A że wszystko, co wychodzi spod moich skrzydeł lubię, aby było dopracowane pod każdym względem pracy było naprawdę sporo.


Wymagało to wielkiej samodyscypliny i dobrej organizacji (te cechy mam na szczęście dobrze rozwinięte), a pod koniec kiedy ilość zadań spiętrzyła się do niebotycznych rozmiarów również uspokajającej nalewki z kozłka 🙂 Oczywiście nie robiłam wszystkiego samodzielnie, w realizację tego projektu było zaangażowanych kilka osób – którym bardzo dziękuję za współpracę.

Przyznam, że czuję się zmęczona, ale i dumna, że zrealizowałam tak wielki projekt. Droga, którą przeszłam czasem była usłana różami, ale niekiedy przedzierałam się przez cierniste zarośla. Wspierały mnie bliskie osoby, zwierzęta, rośliny i żywioły, a ogień we mnie wciąż płonął.

Mocno wierzę w to, co pisze moja ukochana autorka Clarissa Pinkola Estés w „Biegnącej z wilkami”:
Twórcze życie stoi na buzującym ogniu. Bez ognia ambitne projekty, oryginalne myśli, tęsknoty, pragnienia pozostają surowe, nikt się nimi nie naje.

„O czym szumią zioła” to:

  • 416 stron merytorycznej i praktycznej wiedzy, 45 rozdziałów, 154 przepisy na ziołowe remedia
  • 2 lata pracy, 93 tysiące słów, ponad 672 tysiące znaków, niemal 300 pozycji bibliograficznych.
  • oprawa twarda, format 170×240 mm, kolorowe zdjęcia, tasiemka do zaznaczania, miejsce na notatki
  • konsultacja naukowa: prof. dr hab. n. farm. Irena Matławska

Ta książka to pierwszy z trzech, zaplanowanych przeze mnie tomów podręcznika na temat ziołolecznictwa. Zrodziła się z potrzeby stworzenia publikacji opartej na wiedzy naukowej, a jednocześnie napisanej pięknym, soczystym i przystępnym językiem. Z poziomu nie tylko umysłu, ale i serca.

Przedsprzedaż książki trwa od 1 czerwca do 27 lipca. Oznacza to, że po dokonaniu zakupu książka zostanie do Ciebie wysłana po 27 lipca. Książki będą wysyłane zgodnie z kolejnością zakupu. Dlatego nie zwlekaj z zamówieniem, im szybciej je złożysz, tym szybciej zostanie wysłana do Ciebie książka. Z wielu powodów logistycznych nie ma możliwości wysyłki za granicę. Jeśli mieszkasz poza Polską, a pragniesz mieć moją książkę polecam skorzystanie z życzliwego pośrednictwa przyjaciół lub krewnych.

Książkę możesz zakupić wyłącznie na dedykowanej jej stronie internetowej – znajdziesz tam dokładne informacje na jej temat, recenzje (tak, kilka osób przeczytało ją już w całości) oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego warto kupić książkę w przedsprzedaży?

  • kupujesz ją w promocyjnej cenie
  • masz darmową wysyłkę (oszczędzasz 16 zł)
  • wspierasz mnie, częściowo pokrywając koszty jej wydruku oraz pomagasz mi zorientować się, jak duży nakład powinnam wydrukować (muszę to potwierdzić w drukarni do 16 czerwca) – za co dziękuję Ci z całego serca 🙂


Mam nadzieję, że zachwyci Cię ta książka i pokochasz ją równie wielką miłością jak ja. Szanuję Ciebie i Twój czas i pragnę dać Ci to, co prawdziwie karmi duszę, umysł i zmysły. Smakuje i cieszy oczy. Mocno w sercu czuję, że ta książka jest wyjątkowa.

Matronat medialny nad książką objął portal Naturalna Bogini

Jak możesz mnie wesprzeć?

Jeśli przeczytałaś/eś już bezpłatny rozdział mojej książki (do pobrania TUTAJ) i Ci się spodobał będę bardzo wdzięczna za podzielenie się informacją o przedsprzedaży z osobami zainteresowanymi tematyką roślinną, z Twoimi znajomymi i przyjaciółmi.
Możesz zrobić to na kilka sposobów, przekazując link do strony książki https://oczymszumiaziola.pl/ lub dzieląc się informacją o niej na swoich mediach społecznościowych. Proszę oznacz je hasztagiem #oczymszumiaziola
Książkę wydaję samodzielnie i sama zajmuję się jej promocją, dlatego będę wdzięczna za Twoje wsparcie. Wierzę, że we wspólnocie tkwi prawdziwa siła.

Dołożyliśmy wielkich starań, aby platforma sprzedażowa książki działała bez zarzutu, ale gdyby pojawiły się jakieś problemy przy składaniu zamówienia napisz do mnie: sklep@oczymszumiaziola.pl Jeśli masz jakieś pytania sprawdź proszę najpierw zakładkę FAQ na stronie https://oczymszumiaziola.pl, a gdy nie znajdziesz tam odpowiedzi wyślij mi wiadomość.
Sama zajmuję się obsługą sklepu oraz odpowiadaniem na wiadomości – dlatego musisz uzbroić się w cierpliwość. Czasem trzeba będzie poczekać na odpowiedź, ale postaram się udzielić jej w ciągu 24 godzin.

I daj znać w komentarzu jak już kupisz książkę. Będzie mi niezmiernie miło.

Zapraszam Cię w podróż do Zielonego Świata Roślin…

Bukiet ziołowych inspiracji w Twojej skrzynce

Zapisz się na newsletter
i odbierz darmowy rozdział mojej książki „O czym szumią zioła”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych o ziołowych warsztatach i produktach.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.